ShqiLCocq & Karagöz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShqiLCocq & Karagöz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Milli forma Çocukluk Hayaliydi

YazarMesaj
Sayiner
Moderator
Moderator
Sayiner

İş/Hobiler : Bilgisayar Muhendisligi
Lakap : Oflu

Milli forma Çocukluk Hayaliydi Empty
MesajKonu: Milli forma Çocukluk Hayaliydi   Milli forma Çocukluk Hayaliydi Icon_minitimePtsi 02 Haz. 2008, 15:59

Milli futbolcu Mehmet Topal, "İnşallah EURO 2008'de mücadelemizin karşılığını alırız" dedi.

Milli forma Çocukluk Hayaliydi Mehmettopal

Mehmet Topal, Futbol Federasyonu'nun Tam Saha Dergisi'nin haziran ayı sayısında yer alan röportajında, ''Fatih Hocam beni son iki hazırlık maçının kampına çağırmıştı. Ben de elimden geleni yapmaya çalışmıştım. Türkiye'deki her oyuncunun amacı (A) Milli Takım'da oynamaktır. Hele büyük takımlardan birisinde oynuyorsanız ve başarılı bir performans sergilediyseniz milli takım teknik ekibinin dikkatini çekiyorsunuz. Benim de performansım iyiydi ve milli takım kadrosuna alındım. Elimden gelenin en iyisini yaparak onların yüzünü kara çıkarmamaya çalışacağım. (A) Milli olmak benim için tam bir çocukluk hayaliydi.''

-''FİNAL OYNAMAK İSTİYORUZ''-

Milli Takım'ın bu tür organizasyonlara hasret kaldığını ifade eden Mehmet, şunları kaydetti:
''Bence en zorlu gruplardan birisine düştük. İsviçre, Çek Cumhuriyeti ve Portekiz hepsi çok iyi takımlar. Böyle gruplarda ve bu tip şampiyonalarda en favori denilen takım bile henüz ilk turda elenebiliyor. Bence konsantrasyon önemli. Maça en iyi konsantre olan takım kazanıyor. Bizim takımımızın da iyi konsantre olacağı her maçı kazanabileceğini düşünüyorum. İnşallah bu şampiyonada gidebildiğimiz noktaya kadar gitmek ve final oynamak istiyoruz.''

-CEVAT HOCA KALLİ'Yİ ARATMADI''-

Galatasaray'ın Turkcell Süper Lig'de kazandığı şampiyonluğa da değinen Mehmet,''Bu sezon bütün olumsuzluklar bizim üzerimizdeydi. Son haftalara girilirken hocamız da takımdan ayrıldı. Ama Cevat Hoca da Kalli'yi hiç aratmadı. Bence lig son 6 haftada başladı. Çünkü çok kritik bir döneme girilmişti. Takım halinde tek yumruk olduk, birbirimizi ayakta tutmaya çalıştık, birbirimiz için mücadele ettik. Birbirimizin hatalarını aramak yerine bu hataları örtmeye çalıştık ve son 6 haftayı kayıpsız geçtik. Bence hak ettiğimiz bir şampiyonluk elde ettik'' dedi.

-''LİNDEROTH'A MÜTEŞEKKİRİM''-

''Linderoth ile aynı mevkide oynuyorsun ve sakatlanması sana ilk 11'in yolunu açtı. Kendisiyle iletişimin nasıldı'' denmesi üzerine Mehmet, şunları söyledi:
''Gerçekten Linderoth'un bana yaptığı yardımlara müteşekkirim. Bana çok yol gösterdi ve kendimi geliştirmem gereken yönlerimi anlattı. Onun sakatlığı sayesinde ilk 11'de oynama fırsatı bulduğum için aslında üzgünüm. Umarım en kısa sürede sahalara dönebilir.''

Milli forma Çocukluk Hayaliydi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-