ShqiLCocq & Karagöz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShqiLCocq & Karagöz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Galatasaray'a Gel Aurelio

YazarMesaj
Sayiner
Moderator
Moderator
Sayiner

İş/Hobiler : Bilgisayar Muhendisligi
Lakap : Oflu

Galatasaray'a Gel Aurelio Empty
MesajKonu: Galatasaray'a Gel Aurelio   Galatasaray'a Gel Aurelio Icon_minitimePtsi 02 Haz. 2008, 15:55

Galatasaray'a Gel Aurelio Aurelio

Bir transfer haberini televizyonların ana haber bültenleri veriyorsa; merak eden milyonlarca kişi heyecanla bir saat içinde internet sitelerine girip, tıklama rekoru kırıyorsa, gazeteler o transfer haberini birinci sayfalarından okuyucularına duyuruyorsa; ve o gün ülkede her şey unutulup, o futbolcunun gelişi tartışmaya açılıp, insanlar ikiye bölünüyorsa, o vakit o transfer iyidir. Hem de yılın olayıdır.

Çünkü kötü transfer konuşulmaz, tartışılmaz...

Emre’nin Fenerbahçe’ye gelmesi, Tuncay’ın Galatasaray’a gitmesi gibidir. Reha Muhtar’ın deyimiyle Fenerbahçe, Galatasaray’a gol atmıştır ve 1-0 öne geçmiştir.

Güneri Cıvaoğlu’na göre ise Fenerbahçe, Galatasaray camiasından ailenin oğlunu aldı.

Şunu söylemek istiyorum:

Emre’nin Fenerbahçe’ye gelmesi ortalığı karıştırdı. Galatasaraylı yöneticiler de bu transfere misillime olarak Aurelio’ya kanca attılar.

Bana Menajer Bayram Tutumlu anlattı. Olay şöyle olmuş:

Emre’nin Fenerbahçe ile sözleşme imzaladığını öğrenen Galatasaraylı yöneticiler, bir menajer kanalı ile Milli Takım kampında bulunan Aurelio’ya telefon ettirerek, “Fenerbahçe ile yaptığın bir yıllık uzatma geçerli değil. Galatasaray seni istiyor” mesajını iletmişler.

Aurelio da bu konuşmayı anında menajerine anlatmış. Şimdi Tutumlu’dan gerisini de dinleyelim:

“Aziz Yıldırım başkanlığı bıraktığı gün Adnan Polat bana telefon ederek Aurelio’yu istediğini söyleyerek köprüden dönmemi istemişti. Galatasaray’ın Aurelio’yu istediğini iyi biliyorum. Ayrıca Aurelio’ya Yunanistan’ın Panathinaikos takımının dışında İspanyol kulüplerinden de teklifler var. Avrupa Şampiyonası bittikten sonra Aurelio ile oturup konuşacağız. Gönlümüz Fenerbahçe’de kalmasından yana ama futbolcunun geleceğini de düşünmek zorundayız. Hangi kulübün şartları iyiyse onu tercih edeceğiz”.

Galatasaray'a Gel Aurelio
1 sayfadaki 1 sayfası