ShqiLCocq & Karagöz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShqiLCocq & Karagöz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Polat Psikojik Savası Onerdi

YazarMesaj
Sayiner
Moderator
Moderator
Sayiner

İş/Hobiler : Bilgisayar Muhendisligi
Lakap : Oflu

Polat Psikojik Savası Onerdi Empty
MesajKonu: Polat Psikojik Savası Onerdi   Polat Psikojik Savası Onerdi Icon_minitimePtsi 02 Haz. 2008, 13:18

Polat Psikojik Savası Onerdi 3734_kucuk

Sanırım son zamanlarda kaçıp kovalamaca ezberine bağlayan Kurtlar Vadisi Pusu’nun en hareketli bölümünü izledi sevenleri..
En azından “Gel Polatım gel”, “Yürü İskenderim yürü” gibi, vadi için alışılmadık diyaloglarla kurulu final sahnesi bile ezberi bozmuştu...
Uzatmayalım. Diziye ara verenler için flaş gelişme olarak Polat Alemdar kardeşimizn İskender Büyük’ü yakalayıp namlunun ucuna yapıştırdığını söyleyebiliriz...
Dizi bir iki haftaya bitecek. Sanırım İskender Büyük de adını aldığı Büyük İskender gibi tarih olacak. Neyse bulunur yine bir kötü adam, sorun yok!
Belki kimsenin dikkatini çekmedi ama dizide açıktan mesajlar yerini üstü örtülü yönlendirmelere bıraktı. Bunlardan biri de Polat’ın hastane odasında okuduğu kitaptı...
Psikolojik Savaş isimli kitap daha çok muhafazakar yayınlarıyla bilinen Timaş Yayınevi’ne aitti. Daha önce Soner Yalçın’ın Bay Pipo, Tuncay Özkan’ın çeşitli kitapları başta olmak üzere birçok kitabın satışında patlama yaratan Kurtlar Vadisi desteği bu kez Timaş’ın komplo teorisi yazarlarının başına devlet kuşu gibi kondu...
Dikkatli izleyici o kitabın adını bir kenara not etmiştir. Ve biliyorum ki, komplo teorileriyle beslenen bir dizinin izleyicileri de az zamanda sıkı teonisyenler olarak aramızda yerini alacaktır...
Ne diyelim, bu bile kültüre hizmet. Millet okusun da ne okursa okusun hani...

Polat Psikojik Savası Onerdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Polat Alemdar Devlet Benim